Подаруй Дітям Свято


“Подаруй Дітям Свято”наш авторський проект – щорічний захід відкритого типу, який ми присвячуємо Міжнародному Дню Захисту Дітей. Захід відбувається у Львові, в Центральному Парку Культури та відпочинку ім. Б.Хмельницького.

logo
Подаруй Дітям Свято – 2013

Опис проекту: соціальний захід для усіх дітей та батьків. Будь-яка дитина може потрапити на захід безкоштовно, взяти участь у різноманітних змаганнях, конкурсах і вікторинах, отримати заохочувальні подарунки та призи, безкоштовно відвідати атракціони, побачити виступ популярних і початкових дитячих колективів, послухати виступ популярних виконавців.
Щорічною кульмінацією свята є виступ дитячих улюбленців: Левка Дурка та Аеліти, які також проводять повчальні конкурси та забави для маленьких глядачів.
Дітей з будинків інтернатів, дітей – сиріт ми привозимо спеціальними автобусами на цей захід (під пильним наглядом вчителя, звичайно)
Жодна дитина після відвідання проекту не залишається без призу або подарунку.

Особливість проекту: створення цікавого й повноцінного свята для дітей та батьків, залучення й стимулювання дітей до:

  • занять спортом, шляхом створення імпровізованих ігрових спортивних майданчиків; проведенням спортивних конкурсів.
  • творчої діяльності: на прикладі виступів професійних танцювальних, народних колективів, відомих виконавців.
  • поштовху для початкових виконавців й колективів у творчій реалізації.

Цінність проекту: непідкупні радість та сміх дітей, дзвінкий дитячий гомін, щасливі посмішки батьків, сердечне задоволення від проекту учасників Студії МАГАРИЧ.

Історія проекту: