Написання Сценаріїв


magarich tytulka 2

Авторський склад Студії «МАГАРИЧ» надає послуги з професійного написання сценарних планів, деталізованих сценаріїв свята будь-якого формату чи урочистої події – від розробки до втілення індивідуальної концепції події.

Студія «МАГАРИЧ» готова написати для Вас оригінальний, ексклюзивний сценарій будь-якого свята, заходу та допомогти його професійно реалізувати.

Нашими послугами користуються такі ведучі як Юрій Горбунов, Анатолій Анатоліч, Оля Полякова та багато інших людей, відомих особистостей та компаній.

1. Корпоративна вечірка.

Головна мета корпоративної вечірки – це зблизити колектив і створити гармонійне святкування. Саме тому для таких заходів часто обирають певну тематику. Наприклад: мафія, гангстери, кіно, тощо. Щоб втілити тематичну вечірку на сто відсотків – потрібний чіткий сценарій, який власне і розкриє суть та тематику обраного стилю святкування. Звісно, що якщо, наприклад, обрана тема «Кіно», то репризи, жарти наповнення сценарію повинні бути про кінематограф, але при цьому не забуваючи про інтереси та профіль фірми, що проводить святкування.

Також, дуже важливо враховувати профіль компанії, яка влаштовує святкування. Адже, якщо святкують «комп’ютерщики», то, мабуть їм цікавий буде сценарій та його наповнення пов’язане саме з комп’ютерами, а не слухати репризи та жарти про будівельників.

Користуючись своїм досвідом Студія «МАГАРИЧ» допоможе Вам:

 • Обрати тематику вечірки,
 • Написати креативний, ексклюзивний сценарій,
 • Втілити задумане у життя.

DSC_0088

IMG_5181

DSC_0354

IMG_5572

2. Весілля.

Весільне свято неповторне, відповідно, кожна пара наречених хоче , щоб його свято мало неповторну та оригінальну нотку. Якщо Ви саме такі – то Ви знаходитесь на правильному сайті.

«Провести весілля в певній тематиці – це занадто!» – скажете Ви. А ми відповімо, що для того, щоб свято було оригінальним, достатньо придумати та реалізувати кілька сценарний ходів. Саме це і є завдання нашого авторського цеху. Хоча якщо Ви хочете присвятити весілля певній тематиці, то ми без проблем Вам допоможемо!

Основний принцип роботи Студії «МАГАРИЧ» – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви можете запропонувати свою ідею щодо організації та проведення весілля, і ми з задоволенням втілимо її в життя. Наше завдання провести незабутній день вашої мрії так, щоб він запам’ятався всім!

BS-286

BS-295

IMG_2090

IMG_2355

Вова та Надя 1

3. Написання та втілення комплексного сценарію.

В сучасному світі все популярнішими стають заходи, де потрібно поєднати роботу та відпочинок. Тобто «зранку – робочі завдання, ввечері – розваги». Головним завданням цих заходів є побудова міцного, дружнього колективу.

Студія «МАГАРИЧ» пропонує Вам активний корпоративний відпочинок, який можна організувати в різних форматах і стилях, його можна проводити як на природі так і в приміщенні. Але у всіх випадках написання сценарію для такого дійства буде спрямована на виконання завдань, які ставляться перед даним заходом, а саме:

 • згуртування колективу,
 • розвиток корпоративної культури,
 • підвищення ефективності командної роботи,
 • допомагати виявити лідерів та розкрити потенціал кожного учасника.

Деякі приклади роботи в цьому напрямку:

 •  «LAMBRE» – щорічні всеукраїнські семінари відомої косметичної компанії. Написання щороку нового оригінального сценарію, яке передбачає офіційну та розважальні частини, майстер-класи та проведення активного дозвілля учасників семінару.
 • «Nestlé» – систематичні розважальні програми для кращих менеджерів по збуту продукції в різних регіонах України.
 • «Сільпо» – щорічне проведення конкурсу «Сільпо має Талант» для виявлення талантів серед працівників супермаркетів «Сільпо».
 • «Рено Україна» – організація дозвілля для працівників компанії під час робочих семінарів.

Lambre 2013 - 35

DSC00423

Lambre 2013 - 49

Lambre 2013 - 56

4. Написання сценарії для КВН, фестивалів, тощо.

«У нас на фірмі КВН! Ми ж не вміємо писати сценарій! Що робити?» – саме таку фразу часто чуємо ми. І це не дивно, адже часто для урізноманітнення корпоративних святкувань на фірмах та підприємствах часто організовують заходи на зразок КВН, «Україна має талант», проводять різноманітні фестивалі. Звісно, щоб якісно виступити на такому заході потрібний якісний сценарій. Це і забезпечує авторська група Студії «МАГАРИЧ».

Серед останніх наших замовників:

 • Банк «Форум»
 • «Лайм Систем»
 • Львівський Медичний Коледж
 • Команди КВН учбових закладів України
 • Та багато інших…

Розробка та написання сценаріїв – кропітка інтелектуальна робота. Тому цю справу краще довіряти професіоналам.