Андрій Німець


Німець Андрій – автор та звукорежисер.

Дата/Місце Народження: 12 лютого 1983 року, м. Львів.

Мрія дитинства: Хотів бути Пожежником. Після того, як побачив по телевізорі фінал КВН 1995-о року почав мріяти стати КВН-щиком.

Освіта: В 2000-у році закінчив СШ №23, в 2002-у році закінчив ВПУ №20 за професією «Наладчик роботів з ЧПУ». В 2006-у році закінчив НУ «Львівська політехніка», Інститут інженерної механіки та транспорту (ІІМТ) за професією «Обладнання легкої промисловості (ОЛП), інженер механік по обладнанню легкої промисловості».

Команди КВН: 1999-й рік – шкільна команда КВН «Дев’ятий клас», з 2003-о по 2006  факультетські команди КВН «Бобишка», «Три М», «Механізатор» (факультетська). З 2004-о по 2008-й збірна команда НУ «Львівської політехніки» «Ураган». 2008 рік команда КВН «Апосуми».

Сімейний стан: Одружений.

Хобі: Футбол та Історія.

Улюблені актори/артисти: Юрій Нікулін, Андрій Миронов, Алексей Баталов.

Улюблена книга: В дитинстві – «Робін Гуд», а зараз та, яку читаю).

Улюблений фільм: «Москва слезам не верит»

Улюблена фраза: «Втрачений день – той, протягом якого ви жодного разу не посміхнулися», «В жизни нужно пересматривать ценности. То, что может иметь ценность, может состарится».

Мрія: Хочеться щоб люди плакали тільки від сміху.

Про нього: З дитинства патріотичні радянські фільми, які виховували ненависть до німців, йому дуже не подобались. Всі спроби відволікти друзів від перегляду того кіно закінчувались невдачами. Усе змінилось, коли він відкрив для себе світ справжнього німецького дорослого фільму. В компаніях його почали поважати, а коли дізнаються що він звукорежисер Студії «МАГАРИЧ», то ще й почали заздрити. В домашньому архіві має збірник «Території А» та альбом гурту «Ван Гог». Людина, яка вдома практично не слухає музику, бо вистачає на роботі!

Улюблений гумористичний номер: